کارخانه تولید برچسب کاغذ سنگی

کارخانه تولید برچسب کاغذ سنگی
کارخانه های جدیدی راه اندازی شده است که برای تولید برچسب های خود تنها از کاغذ سنگی استفاده می نمایند. برچسب هایی که بدین روش تولید می شوند، به دلیل داشتن بافتی شگفت انگیز مورد استقبال بسیاری از صنایع قرار گرفته اند.
پس از تولید شدن کاغذ سنگی و معرفی ویژگی های شگفت انگیز این محصول در قالب فیلم و متن و نیز نشان دادن مقاومت این محصول در برابر آب، روغن و کشش و پارگی و… دانشمندان به فکر تولید محصولاتی با این کاغذ افتادند.
یکی از این محصولات که مدت های زیادی بر روی آن فکر شده بود، برچسب های مورد مصرف در صنایع مختلف است. دانشمندان به تولید برچسب با کاغذ سنگی روی آوردند زیرا این بر چسب ها هیچکدام از معایب برچسب های دیگر را ندارند.

تجهیزات لازم برای تولید برچسب کاغذ سنگی

تولید کردن برچسب با استفاده از کاغذ سنگی بوسیله تجهیزاتی که برای تولید دیگر برچسب ها بکار می روند، امکان پذیر بوده و نیازی به راه اندازی یک خط تولید خاص و ویژه برای تولید این برچسب ها نمی باشد.

تجهیزات لازم برای تولید برچسب کاغذ سنگی، stonepaper

برای تولید این برچسب ها تنها کافی است که از خط تولید برچسب های کاغذی استفاده نموده و به جای استفاده از کاغذ های معمولی، کاغذ سنگی را در آن دستگاه ها قرار داد. تا بتوان برچسبی با ویژگی های شگفت انگیز را تولید نمود.
لازم به ذکر است، برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی هیچگونه شباهتی به برچسب های کاغذی دیگر نداشته و برخلاف آن ها از طول عمر و ماندگاری بسیار بالا و نیز آسیب پذیری پایینی برخوردار هستند.

ویژگی برچسب تولید شده با کاغذ سنگی

برچسبی که با استفاده از کاغذ سنگی تولید می شود، ویژگی های منحصر به فردی دارد. این برچسب ها و حتی کار چاپی انجام شده بر روی آن ها در برابر آغشته شدن با آب و دیگر مواد مایع بسیار مقاوم بوده و دچار تغییر شکل نمی شوند.

ویژگی برچسب تولید شده با کاغذ سنگی، stonepaper

استحکام این برچسب ها بسیار بالا بوده و در برابر نیروی کششی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. همچنین این برچسب ها از تغییرات دمای محیط تاثیر نپذیرفته و در محیط های سرد و گرم بافت خود را از فرسایش حفظ می نماید.
برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی را می توان در محیط هایی که برای نگهداری برچسب های کاغذی دیگر مناسب نیستند، همانند یخچال های حمل مواد غذایی و نیز مخلوط آب و یخ نگهداری نموده و نگران آسیب دیدن و کنده شدن آن ها نبود.

برچسب های کاغذ سنگی دوستدار طبیعت

برچسب های کاغذ سنگی کاملا دوستدار طبیعت بوده و برای تولید شدن میلیون ها تن از آنها نیازی به قطع حتی یک درخت و مصرف نمودن حتی یک قطره آب و اسید نیز نمی باشد. این برچسب ها با کربنات کلسیم تولید می شوند.

برچسب های کاغذ سنگی دوستدار طبیعت، stonepaper

تجزیه پذیر بودن این برچسب ها باعث می شود تا در صورت رها شدن در طبیعت تبدیل به زباله نشده و به صورت کامل و بدون آب انداختن و حتی آزاد کردن گازهای سمی به چرخه طبیعت برگردد. این فرآیند کمتر از ۲ سال طول می کشد.
این برچسب ها را در صنعت بازیافت پلاستیک نیز می توان وارد نموده و بدون تزریق مواد اولیه دست اول، آن ها را بصورت صد در صدی بازیافت نموده و بارها و بارها از آن ها در صنایع مختلفی استفاده نمود. بدون اینکه کیفیت خود را در این فرآیند از دست بدهند.

کاربرد برچسب های کاغذ سنگی

کاربرد برچسب های کاغذ سنگی همان کاربردهایی است که برای دیگر برچسب ها بیان می شود. این برچسب ها می توانند جایگزین تمامی برچسب های استفاده شده در صنایع مختلف شده و حتی بهتر از آنها عمل کنند.

کاربرد برچسب های کاغذ سنگی، stonepaper

از این برچسب ها بصورت گسترده تری می توان برای لیبل گذاری مواد غذایی و به ویژه بطری ها و پت های مخصوص مایعات استفاده نمود. این لیبل ها برای استفاده در لیبل گذاری مواد و لوازم‌ آرایشی و بهداشتی نیز مناسب هستند.
نوشتن بر روی کاغذ سنگی مورد مصرف در این صنعت امکان پذیر بوده و از این جهت می توان با استفاده از این کاغذ تمامی لیبل های تحریری که در هر صنعتی مثل صنعت دارویی استفاده می شود را تولید نمود.

کارخانه تولید برچسب کاغذ سنگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا