کاغذ دیواری تولید شده با کاغذ سنگی

کاغذ دیواری تولید شده با کاغذ سنگی
کاغذ تولید شده از سنگ چندی است جایگزین تمامی کاغذ، مقوا و حتی پارچه های مورد نیاز در تولید کاغذ های دیواری شده است. کاغذ دیواری های تولید شده با کاغذ سنگی کیفیت و ماندگاری بالاتری نسبت به دیگر کاغذ دیواری ها دارند.
کاغذ تولید شده از سنگ آهک را در صنایع زیادی می توان استفاده نمود. یکی از این صنایع دکوراسیون داخلی بوده که طراحان این صنعت برای تهیه کاغذ های دیواری خود از این کاغذ شگفت انگیز بهره می گیرند و بدین ترتیب از مزیت های آن استفاده می کنند.
استفاده از کاغذ سنگی در تولید و چاپ کاغذ های دیواری به دلیل مزیت هایی که این کاغذ نسبت به دیگر کاغذ و مقوا ها دارد، رایج شده است. زیرا کاغذ دیواری از جمله مواردی است که همیشه مقابل دیدگان ما قرار داشته و کیفیت آن مهم است.
کاغذ تولید شده از سنگ آهک با کلیه دستگاه های چاپی که برای تولید کاغذ های دیواری استفاده می شود سازگار بوده و می توان بر روی آن چاپ های معمولی و برجسته را با کیفیت عالی و با هزینه کمتری انجام داد.
کاهش هزینه های چاپ و تولید کاغذ دیواری با استفاده از کاغذ سنگی به این دلیل است که این کاغذ به هیچ یک از خدمات تکمیلی و مراقبت های چاپی که برای دیگر کاغذ ها استفاده می شود، نیازی نداشته و کاملا مقاوم است.

ویژگی های کاغذ دیواری تولید شده با کاغذ سنگ

ویژگی های منحصر به فردی که در بافت کاغذ دیواری های تولید شده با کاغذ سنگی دیده می شود، موجب استقبال بی نظیر از این محصولات شده است. این ویژگی ها به شرطی در دیگر کاغذ های دیواری دیده می شود که هزینه های زیادی صرف آن شود.

ویژگی های کاغذ دیواری تولید شده با کاغذ سنگ، stonepaper

کاغذ های دیواری تولید شده با کاغذ سنگی را به سادگی و بدون هیچگونه نگرانی می توان شستشو داد. زیرا بافت نفوذ ناپذیر این کاغذ های دیواری سبب می شود که این محصولات کاملا ضد آب بوده و حتی ذرات چربی معلق در هوا را نیز به خود جذب نکنند.
این کاغذ های دیواری همچنین در برابر پارگی و نیز مخدوش شدن بسیار مقاوم بوده و در هنگام نصب و حتی پس از آن نیز آسیبی ندیده و زیبایی خود را حفظ می نمایند. ضمن اینکه در برابر حشرات و جوندگان نیز مقاوم هستند.
همچنین کاغذ های دیواری تولید شده با کاغذ سنگی را با استفاده از چسب های معمولی مورد استفاده در نصب انواع کاغذ دیواری می توان چاپ نمود. نرم و حالت پذیر بودن کاغذ سنگی سبب نصب آسان و بدون شکستگی این کاغذ های دیواری می شود.

طول عمر کاغذ دیواری های تولید شده با کاغذ سنگی

از آنجایی که خرید و نصب کاغذ دیواری هزینه ها و دردسر های خاص خود را دارد، هیچ کس منزل خود را برای مدت کمی با کاغذ دیواری منقوش نکرده و انتظار دارد تا چند سالی به زیبایی روز اول باقی بماند و نیازی به تعویض و ترمیم آن نباشد.
کاغذ دیواری هایی که برای تولید آن ها از کاغذ سنگی استفاده می شود، در برابر عوامل زیادی مثل: خیس شدن، جذب کردن رطوبت و چربی موجود در هوا، مخدوش شدن و مورد حمله حشرات موذی قرار گرفتن، کاملا مقاوم هستند.
این موارد به اضافه تاثیر نپذیرفتن این کاغذ از تغییرات دمایی سبب می شود که این کاغذ طول عمر و ماندگاری بالایی داشته باشد. زیرا هیچ ماده و موجودی توان از بین بردن و آسیب رساندن به بافت آن ها را ندارد.

تولید کاغذ دیواری های به صرفه با کاغذ سنگ آ‌هک

تولید کاغذ های دیواری همواره با صرف هزینه های هنگفتی همراه است. بخشی از این هزینه ها به دلیل وارداتی بودن کاغذ های مورد نیاز در تولید کاغذ دیواری بوده که تحت تاثیر عوامل زیادی با افزایش قیمت روبرو می شود.

تولید کاغذ دیواری های به صرفه با کاغذ سنگ آ‌هک، stonepaper

بخش دیگری از این هزینه ها به منظور مقاومت بخشیدن به کاغذ های سلولزی مورد نیاز در تولید این کاغذ های دیواری است. زیرا بدین منظور عملیات زیادی بر روی کاغذ دیواری انجام شده و با مواد زیادی از قبیل وینیل پوشش دهی می شوند.
اما همانطور که متوجه شدید، کاغذ سنگی هیچ یک از معایب کاغذ های سلولزی را دارا نبوده و به عملیات و پوشش دهی به منظور محافظت از بافت خود نیازی ندارد. و به همین دلیل هزینه ای برای انجام این عملیات پرداخت نمی شود.
همچنین بخش زیادی از کاغذ سنگی موجود در بازار های ایران تولید داخلی بوده و نوسانات قیمت در آن ها بسیار کم و قابل چشم پوشی است. بدین ترتیب می توان با استفاده از کاغذ سنگ های ایرانی، کاغذ دیواری هایی به صرفه و مناسب را تولید نمود.

زیبایی کاغذ دیواری های تولید شده با کاغذ سنگ

اهمیت زیبا بودن کاغذ های دیواری بر کسی پوشیده نبوده و بیشترین دلیلی که برای پوشاندن دیوارهای منزل و محل کار با کاغذ دیواری وجود دارد، همین زیباتر شدن آن هاست. زیبایی کاغذ های دیواری بشر را به استفاده از آنها ترغیب کرده است.

زیبایی کاغذ دیواری های تولید شده با کاغذ سنگ، stonepaper

کاغذ های دیواری تولید شده با کاغذ سنگ به دلیل داشتن بافتی نرم و مخملی و نیز چاپ پذیری عالی و دانه دار نبودن سطح آن، زیبایی بی نظیر و خیره کننده ای داشته و به چشم جلا می دهد. این زیبایی با گذشت زمان از بین نمی رود.
طول عمر زیبایی این کاغذ دیواری ها بسیار بیشتر از دیگر کاغذ های دیواری بوده و این کاغذ دیواری ها ألودگی های محیطی را به خود جذب نمی کنند. بلکه آلودگی های هوا مثل ذرات چربی معلق در هوا بر سطح آن باقی مانده و با یک دستمال مرطوب به کلی پاک می شوند.

کاغذ دیواری تولید شده با کاغذ سنگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا