لیبل های کاغذ سنگی مقاوم و ماندگار

لیبل های کاغذ سنگی مقاوم و ماندگار
چاپ لیبل های چسبدار از دیگر کاربردهای کاغذ سنگی است. این لیبل ها علاوه بر داشتن مقاومت در برابر آب و پارگی، با استفاده از زینک و مرکب معمولی و بدون نیاز به خدمات تکمیلی چاپ، چاپی با کیفیت و به صرفه را میپذیرند.
لیبل های کاغذ سنگی در انواع مختلفی تولید شده که همگی آنها مقاومت و ماندگاری بالاتری نسبت به لیبل های تولید شده با کاغذ های معمولی و مواد پلاستیکی دارند. ضمن اینکه، این لیبل ها یک محصول کاملا دوستدار محیط زیست بوده و در شرایط بازیافت تجاری و در فرآیند بازیافت پلاستیک درجه 2 به سادگی قابل بازیافت و استفاده مجدد میباشند.
به دلیل اینکه برای تولید این لیبل ها از هیچ اسید و کلری استفاده نمیشود (به دلیل سفید رنگ بودن طبیعی کاغذ سنگی) کاملا ایمن و بی خطر هستند.

لیبل های چسبدار کاغذ سنگی

لیبل های چسبدار کاغذ سنگی که با نام کاغذ سنگی چسبی نیز شناخته میشوند. تنها نمونه لیبل های کاغذ سنگی نیستند، اما پرکاربردترین آنها هستند.

لیبل یا برچسب های کاغذ سنگی stone paper

انعطاف پذیری، مقاومت کششی و ضریب چسبندگی بالای این لیبل ها، آنها را برای استفاده در بسته بندی سبزیجات، بطری های مواد غذایی، ظروف لبنیاتی، بطری های مواد شوینده، لوازم آرایشی و بهداشتی و بسیاری صنایع دیگر مناسب کرده است.
مقاومت بالای این لیبل ها در برابر عواملی همچون: رطوبت، چربی و حتی سرما موجب شده است تا از آنها در صنایع غذایی و موادی که در یخچالهای صنعتی نگهداری میشوند، استفاده شود.

لیبل های رولی کاغذ سنگی

لیبل های رولی کاغذ سنگی که نمونه ی بارزی از گردهمایی کیفیت و کمیت هستند، لیبل هایی با کیفیت و چسبندگی بالا را با قیمتی پایین تر در دسترس مصرف کنندگان قرار میدهد.

برچسب یا لیبل های رولی کاغذ سنگی stone paper

این لیبل ها که برای نشاندار کردن اشیاء، بسته بندی و تعیین فهرست دارایی ها استفاده میشوند، ضمن مقاومت کششی بالا، کاملا ضد آب و ضد خش هستند.
این لیبل ها را برای برچسب های گارانتی نیز میتوان استفاده نمود. زیرا مقاومت بالایی داشته و به سادگی پاره و مخدوش نمیشوند.

لیبل های تحریری کاغذ سنگی

مهمترین ویژگی لیبل های تحریری کاغذ سنگی، قابلیت نوشتار و چسبندگی بالای آن است. این لیبل ها در لوازم التحریر بایگانی و اداری، صنایع دارویی و داروخانه ها، فروشگاههای مواد غذایی، تیکت های قیمت، نشاندار کردن لوازم التحریر دانش آموزان و همچنین برچسب های تشویقی مدارس استفاده میشود.

لیبل یا برچسب های تحریری کاغذ سنگی stone paper

این لیبل ها در شرایط بایگانی به مدت زمان زیادی باقی مانده و در برابر رطوبت موجود در هوا، تغییرات دمایی و زمانی و نیز حشرات و جوندگان کاملا مقاوم هستند.

لازم به ذکر است:
تمامی لیبل های کاغذ سنگی قابلیت چاپ انواع طرحها و علائم تجاری را با دستگاههای چاپ دیجیتالی همچون: افست، فلکسو و لترپرس را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان و هزینه (حذف مراقبت و خدمات تکمیلی چاپ) دارا میباشند.
همچنین نیازی به مرکب مخصوص نداشته و نیز مصرف مرکبی بسیار کمتر از دیگر برچسب ها دارند.

لیبل های کاغذ سنگی مقاوم و ماندگار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا