تجربه ای خاص با هدایای تبلیغاتی کاغذ سنگی

تجربه ای خاص با هدایای تبلیغاتی کاغذ سنگی
چاپ هدایای تبلیغاتی خاص و منحصر به فردی همچون: کاتالوگ، ساک دستی (shopping bag)، تقویم رومیزی، سررسید، نقشه های گردشگری و… از دیگر کاربرد های کاغذ سنگی بوده که با استقبال بی نظیری در صنعت چاپ و تبلیغات مواجه شده است.
چاپ هدایای تبلیغاتی کاغذ سنگی تجربه ای نوین در صنعت تبلیغات بوده که در زمره تبلیغات هوشمند و موثر قرار دارد.
قابلیت های فراوان این هدایا که در این مقاله بیان میشود، موجب شده تا این هدایا از حالت یکبار مصرف بودن خارج شوند و مدت زمان زیادی، در دست و روی میز مشتریان معرف نام و برندتان باشند.

ساک دستی های کاغذ سنگی

ساک دستی های کاغذ سنگی قادر به تحمل وزنی بیشتر از ساک دستی های معمولی بوده و به سادگی و با قرار دادن اشیاء در آن پاره نمیشود.
میتوان از آن به عنوان یک پاکت خرید بارها و بارها استفاده نمود. زیرا ماندگاری و طول عمر بالایی داشته و سالیان زیادی به همان زیبایی اولیه خود باقی میمانند.

ساک دستی های تبلیغاتی با کاغذ سنگی stone paper

همچنین این ساک دستی های کاغذ سنگی (stone paper shopping bag) کاملا ضد آب و روغن بوده و در صورت آلوده شدن میتوان به سادگی آنها را تمیز نمود. (خیس و کثیف شدن پایان عمرشان نبوده و در برابر عواملی همچون آب و پارگی که موجب خراب شدن دیگر ساک دستی ها میشوند، کاملا مقاوم هستند.)

تقویم های رومیزی کاغذ سنگی

تقویم های رومیزی کاغذ سنگی که گویای دوستدار محیط زیست بودن کاغذ سنگی هستند، مدت زمان زیادی روی میز مشتریان قرار داشته و این نکته را بیان میکند: که یک برند حامی طبیعت، از کاغذی برای تهیه آنها استفاده نموده است که کاملا تجزیه پذیر و قابل بازگشت به چرخه طبیعت بوده و هیچگونه زباله ای تولید نمیکند. (موجب آلودگی آب، هوا و زمین نمیشود.)

چاپ تقویم رومیزی کاغذ سنگی stone paper

ضمن اینکه؛ چاپ بر روی این تقویم های کاغذ سنگی با کیفیت بالا و بدون نیاز به انجام مراقبت و خدمات تکمیلی چاپ انجام شده که موجب زیبایی خاص و بی نظیر این تقویم ها میشود.

کاتالوگ، پوستر و بروشور های کاغذ سنگی

این برگه های تبلیغی که برای تهیه آنها هیچ درختی قطع نمیشود و نیز نیازی به مصرف حتی یک قطره آب ندارند، میتواند نگرانی ما پیرامون آینده ی کره ی زمین را پایان دهد. چرا که برای تولیدشان کوچکترین آسیبی به محیط زیست وارد نمیشود و پس از استفاده نیز به سادگی میتوان آنها را بازیافت نموده و از اسراف کاغذ جلوگیری نمود.

چاپ کاتالوگ، تراکت و بروشور کاغذ سنگی stone paper

علاوه بر اینکه؛ کاتالوگ، بروشور و پوسترهای کاغذ سنگی در برابر پاره شدن که یکی از بزرگترین نقاط ضعف دیگر تبلیغات کاغذی است، کاملا مقاوم بوده و به سادگی پاره نمیشوند.

نقشه های گردشگری کاغذ سنگی

نقشه های گردشگری کاغذ سنگی دارای بافتی نرم و مخملی بوده که موجب میشود، این نقشه ها در محل های خط تا دچار شکستگی نشده و ماندگاری بالایی داشته باشند. چرا که عمده ترین مشکل دیگر نقشه های گردشگری، شکستگی و فرسودگی کاغذ در محل های تا شده میباشد.

چاپ نقشه های گردشگری با کاغذ سنگی stone paper

به علاوه، این نقشه ها در شرایط متفاوت آب و هوایی و در دماهای مختلف، دچار آسیب و تغییر رنگ نمیشوند. زیرا در برابر آب و تغییرات دمایی کاملا مقاوم هستند.

دفترچه و سررسید های کاغذ سنگی

دفترچه و سررسید های کاغذ سنگی که با استفاده از گرید تحریر این کاغذ ها تهیه میشوند. قابلیت نگارش با تمامی ادوات تحریر را داشته و به دلیل لطافت و نرمی خاص خود، موجب لذت بخش بودن نگارش میشوند.

چاپ سررسید تبلیغاتی با کاغذ سنگی stone paper

ضمن اینکه؛ به زودی کهنه و پاره نمیشوند و در صورت آغشته شدن با آب و دیگر نوشیدنی ها، میتوان آنها را خشک کرده و مورد استفاده قرار داد.

جعبه های دستمال کاغذی کاغذ سنگی

جعبه های دستمال کاغذی، کاغذ سنگی از دیگر کاربردهای کاغذ سنگی در چاپ هدایای تبلیغاتی بوده که با ضخامت های بالای این کاغذ تولید میشوند.
به دلیل اینکه کاغذ سنگی در برابر عوامل خارجی همچون: آب، روغن و ذرات گرد و غبار کاملا نفوذ ناپذیر بوده و یک کاغذ کاملا بهداشتی است، جعبه های تولید شده با آن نیز بهداشتی بوده و به خودی خود و بدون نیاز به استفاده از چسب و نایلون (موادی که در لایه های درونی جعبه های دستمال کاغذی معمولی بکار میرود تا از آلوده شدن دستمال ها جلوگیری شود.) برای بسته بندی دستمال کاغذی مناسب هستند.

چاپ جعبه دستمال کاغذی با کاغذ سنگی stone paper

لازم به ذکر است؛ تمامی ویژگی های بیان شده به شخصیت منحصر به فرد کاغذ سنگی بر میگردد، و نیز بایستی بیان شود که این هدایا هچنین در برابر آسیب حشرات و جوندگان نیز کاملا مقاوم بوده و آسیبی نمیبند.

تجربه ای خاص با هدایای تبلیغاتی کاغذ سنگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا